sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Oferujemy jedyne w swoim rodzaju wczasy w górach. Zaplanuj sylwester z naszym portalem. Życzymy udanego urlopu w górach.

Dom Gościnny "Radków - GÓRY STOŁOWE"

Dane adresowe
Miejscowość Kudowa-Zdrój
Ulica, nr budynku Rynek 18
Telefon 74 871 26 87
Telefon kom. 502 092 932
Strona internetowa www.radkowgraniczna.pl
Email graniczna.radkow@interia.pl

 

S Y L W E S T E R  2 0 1 6

 

  1. SYLWESTER w Górach Stołowych– zakwaterowanie w pokojach 2-, 4- i 6 - osobowych z łazienkami i TV-Sat. Oferta obejmuje pobyt min. 3 dni (3 noclegi) w wybranym terminie pomiędzy 25.12.2013 – 03.01.2014 wraz z wyżywieniem (2x śniadanie – obfita i urozmaicona płyta śniadaniowa na stołach + bufet - 3x obiadokolacja + specjalne śniadanie noworoczne), oraz elegancką imprezę sylwestrową w naszej sali imprezowej z kominkiem (w godz. 20.00 - 5.00 - muzyka live – zespół; obfite menu – min. 3 dania ciepłe, zakąski i alkohol - napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń; słodka niespodzianka; obsługa kelnerska)

  2. Ceny – 495 zł/os (pok. 2-os); 445 zł/os (pok. 4-os); 385 zł/os (p. 6 os) – dodatkowa doba = 60 zł/os ze śniadaniem + obiadokolacją lub 50 zł/os ze śniadaniem

 

W trakcie Państwa pobytu do dyspozycji obficie zaopatrzony i tani bufet czynny codziennie do min. 23.00 (w noc Sylwestrową oczywiście do rana): np. piwo 0,5l – od 3,50 zł; kieliszek wódki – od 2,50 zł; kawa latte macchiatto – 5 zł; prawdziwe espresso – 3 zł; lampka wina – 4 zł;

 

 

Należy wybrać dowolne trzy doby w powyższym przedziale czasowym!

 

Dodatkowa atrakcja – kulig górski w plenerze Szczelińca Wielkiego!!

www.radkowgraniczna.pl

Radków leży u podnóża Szczelińca Wielkiego w Górach Stołowych (najmłodszy w kraju Park Narodowy).
Obiekt nasz
mieści się w zabytkowej kamienicy Rynku, jest stylowy (przed wojną był tu renomowany hotel) i w ostatnich latach został gruntownie wyremontowany (łazienka w każdym pokoju).

Obok stylowych pokoi typu hotelowego (z TV-Sat i łóżkami małżeńskimi) oraz apartamentu rodzinnego dla 4 do 5 osób oferujemy tanie noclegi w schludnych pokojach wieloosobowych.

 Posiadamy własną restaurację (przy zamówieniu z góry wyżywienie dzienne od 24 zł/os), kawiarnię, bar z bilardem, salę imprezową z kominkiem, przytulny grill-ogród oraz wypożyczalnię rowerów (dla naszych gości gratis!).
Specjalizujemy się w organizacji wczasów rodzinnych i pobytów indywidualnych (cały rok). Natomiast w miesiącach wiosennych (kwiecień - maj - czerwiec) koncentrujemy się na przyjmowaniu grup szkolnych i młodzieżowych, a także wycieczek zakładowych i pielgrzymek (pobliskie Sanktuarium Wambierzyce!).

Atrakcje : Radkowskie Skały, Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Słoneczne Skały, Baszty, Skalne Grzyby - to raj wędrówkowy Gór Stołowych: z licznymi szlakami i wspaniałymi punktami widokowymi.
Skalne Mesto
- niezwykły labirynt skalny po czeskiej stronie (30km).

Broumov - średniowieczne czeskie miasteczko z pięknym klasztorem i najstarszym klasztornym browarem w Czechach (unikalne piwo OPAT).

Wambierzyce - dolnośląska Jerozolima (Bazylika, Kalwaria, ruchoma szopka, mini zoo, skansen gospodarstwa domowego - 4km).
Nowa Ruda
- najstarsza w Europie kopalnia węgla kamiennego (z podziemną kolejką - 17 km).
Miasta zdrojowe (
Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój) – tylko 12 do 24 km.

Rezerwacje
Jeżeli chcą Państwo zarezerować pokój w prosimy o skorzystanie z poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.
Po wypełnieniu przez Państwa poniższego formularza pracownik obiektu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Bywa ,że właściciel obiektu ma utrudniony dostęp do Internetu dlatego w przypadku braku potwierdzenia rezerwacji w przeciągu 24 godzin, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z właścicielem !

Imię *
Nazwisko *
Nr. Telefonu *
Adres e-mail
Rezerwacja od
Rezerwacja do
Pokój
Ilość pokoi
Komentarz
You must enable javascript to see captcha here!
* pola obowiązkowe