sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

W co się ubrać w noc sylwestrową na powietrzu
2015-12-22

Osobom, które wybierają się w noc sylwestrową na zabawę pod chmurką polecamy zaznajomienie się z idealnymi stylizacjami na ten czas.


One zapewnią piękny wygląd oraz ciepło.


Do wyboru są liczne oferty zabaw sylwestrowych pod chmurką. Wiele osób decyduje się przywitać Nowy Rok właśnie w górach, wybierając się na kulig z pochodniami, podziwiają pokazy fajerwerkowe na 
stokach gór, pieką barany w bacówkach. Do takiego Sylwestra należy się w sposób odpowiedni naszykować. Szpilki i zwiewne, wydekoldowane kreacje możemy śmiało zostawić w domu. Tu liczy się to, aby nie zmarznąć, ma być wygodnie i komfortowo. Na narciarski stok mamy się ubrać atrakcyjnie. Przyda się ciepła kurtka obszyta w barani kożuszek, nie zapomnijmy o wygodnych rękawiczkach obszytych w futerko. Na stok przydadzą się wysokie kozaki z wygodnymi płaskimi podeszwami. Elegancko będą wyglądały kryształki Swarovskiego na cholewkach. 
W czarnych spodniach ze złotymi dodatkami oraz w kartiganie ze złotą nitką zabawa w góralskiej karczmie będzie wyjątkowa. W masywnej, złotej biżuterii nasza stylizacja będzie błyszczeć.


Sylwester w górach w modnym stylu już niebawem, bawcie się dobrze. 

Zobacz więcej aktualności