sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Pensjonaty, hotele, schroniska dysponują jeszcze wolnymi miejscami na sylwestra
2015-12-03

Czy nie macie jeszcze zaplanowanej nocy sylwestrowej?


Pensjonaty i hotele w Beskidach dysponują jeszcze wolnymi miejscami, ale jest ich już nie za dużo. 

A więc pospieszcie się. 
Sprawdźmy dokąd możemy się wybrać na sylwestra w górach i ile za to zapłacimy.
Czy szukamy szalonej zabawy, czy toastu wzniesionego na stoku, a może marzy nam się noc sylwestrowa z kuligiem oraz pasterska koliba - wiadome jest, że aby w sposób huczny powitać nadejście Nowego Roku na terenie Beskidów to należy się pospieszyć. Wolnych miejsc jest już coraz mniej.
Prawie wszystkie beskidzkie schroniska na terenie województwa śląskiego nie dysponują już wolnymi miejscami w okresie sylwestrowym, wyjątek stanowią schroniska PTTK - Wielka Racza, Klimczok, 
Rysianka.


Szybciej coś wolnego można znaleźć w pensjonacie lub hotelu. Właściwie każda miejscowość dysponuje jeszcze wolnymi miejscami. Trochę większe obłożenie jest w Wiśle, Ustroniu oraz Brennej, trochę mniejsze w Zwardoniu, Milówce i Węgierskiej Górce. 
Beskidy pod koniec roku przeżywają szczyt turystyczny. Nie jest dziwne, że miejsca w miejscowych kwaterach są rezerwowane kilka miesięcy wcześniej i to mimo 30, 40 procentowych podwyżek. 
Niepowtarzalną górską scenerią będą się cieszyć osoby, które już zarezerwowały noworoczny pobyt w beskidzkich rejonach. Osoby te będą mogły skorzystać z zabaw dyskotekowych w amfiteatrach, 
koncertów na rynkach. W Brennej goście będą się bawić w rytmach disco polo. Zabawę na terenie amfiteatru zaplanowano na godzinę 22, będzie to dyskotekowa impreza, którą poprowadzi DJ Gieras. 
Wisła zorganizuje imprezę sylwestrową na Rynku, będzie to spotkanie z DJ Adamem, początek o godzinie 20. 


Zapraszamy i zachęcamy do wyjazdu na sylwester w górach.

Zobacz więcej aktualności