sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Sylwester w górach - w Zakopanem wystąpią gwiazdy
2015-11-17

Noc sylwestrowa w Zakopanem w roku 2015 będzie pełna atrakcyjnych zdarzeń, z których z pewnością ucieszą się mieszkańcy i turyści.


Włodarze miasta zachęcają do zabawy podczas wielkiej plenerowej imprezy przeznaczonej dla wszystkich osób, które tego roku spędzać będą Sylwestra w Tatrach.

Będzie można wysłuchać koncertu gwiazd, zagrają Brathanki oraz Zakopower. 
Jest to zapowiedź świetnej, szampańskiej zabawy do samego świtu. 
Będzie to pierwsza wielka, plenerowa impreza, podczas której będzie witany Nowy Rok. Już została podpisana umowa z organizatorami. Będzie miała ona charakter folkowy. Główna gwiazda, ktora wystapi to grupa Zakopower, wcześniej zagrają Brathanki oraz trzej bardzo popularni didżeje. 
Cała impreza będzie trwała w godzinach 21-1. Sylwestrowy wieczór prowadzić będą Mariusz Kałamaga, który jest kabareciarzem wywodzącym się się z grupy "Łowcy.B" wraz z dziennikarką telewizyjną Odetą Moro (wczaeśniej Moro-Figurską).


Zakopane organizację koncertu sylwestrowego planuje przy dolnej Równi Krupowej, darmowego występu będzie mogło wysłuchać 10 tys. osób. Pozostałe osoby, którym nie uda się tam dostać, będą mogły podziwiać imprezę z pewnej odległości. Tego wieczoru nie zabraknie licznych atrakcji dla publiki; konkursów, w których będą wręczane cenne nagrody. O godzinie 24 nad miastem zacznie się laserowy pokaz i ekologiczne show, podczas którego będzie można podziwiać bezhukowe fajerwerki.


Wszystkie osoby, które planują spędzić sylwester w górach, a dokładniej mówiąc wybierają się do Zakopanego gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Zobacz więcej aktualności