sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Modowy sylwester w górach na górskich stokach
2015-09-24

Osoby, które planują spędzić Sylwester w górach z pewnością nie będą ubrane tak, jak na eleganckiej imprezie.


Jednakże mogą dobrze wyglądać także na stokach. 

Szusowanie w Sylwestra jest coraz bardziej popularne, zapowiada dobrą zabawę. Jest dobrą okazją, do dokonania paru poprawek w strojach narciarskich. W stroju narciarskim musimy być ochronieni przed chłodem, nie może nam przeszkadzać wilgoć i wiatr. Tak ubrany narciarz nie powinien mieć skrępowanych ruchów. Nie rezygnujmy w Sylwestra z nakrycia głowy, ponieważ przez głowę może ucieć aż do 70% ciepłoty ciała. Podczas tej wyjątkowej nocy można skorzystać z nietypowych rozwiązań, dla osób, które lubią się wyróżniać - dobrym pomysłem będzie nałożenie nauszników.


Niektóre osoby podczas nocy sylwestrowej ubierają rosyjskie uszatki, kolorowe opaski albo wesołe kapelusiki. Także kurtki narciarskie mogą być niekonwencjonalne, ale z pewnością musi chronić przed wiatrem i deszczem. Można ją przyozdobić kolorowymi przywieszkami. Można również całkiem złamać konwencję i skorzystać z kamizelki. Puchową kamizelkę możemy ubrać na polar, wtedy na pewno nie zmarzniemy, a jednocześnie unikniemy przegrzania. Kamizelkę z polarem proponujemy zarówno paniom, jak i panom.


Spodnie na stok muszą być nieprzemakalne, nie powinny mieć kieszeni w rejonie bioder. Oryginalnie skrojone spodnie spowodują, że będziemy w nich wyglądać lekko, nogi będą się wydawały dłuższe i smuklejsze. Ciekawie wygląda się w modnych spodniach elastycznych, są one znakomite do zatuszowania pewnych niedoskonałości w sylwetce. Nie można zapomnieć, że niezbędne będą pięciopalczaste, nieprzemakalne rękawiczki, od naszej fantazji zależny jest ich kolor. Ich kolor może być zbieżny z kolorem kurtki, ale może być również dobrany kontrastowo. Nie można również zapomnieć o goglach lub okularach. Dla odrobiny szaleństwa mogą być one w niekonwencjonalnym kształcie. Nawet te o dziwnym kształcie mają ochraniać oczy. Buty należy zaplanować dużo wcześniej, muszą one być z pewnością wygodne. Jest to ich najważniejsze zadanie, dobór koloru zależy od nas samych. 

Zobacz więcej aktualności