sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Tani pobyt sylwestrowy w górach
2015-08-18

Polakom coraz łatwiej przychodzi spędzanie karnawału i sylwestra w górskiej scenerii.Chociaż ceny ofert sylwestrowych w górach nie są tanie (poza imprezami sylwestowymi w bacówkach i schroniskach), to decyduje się na nie  coraz większa liczba osób.

Niektóre osoby spędzają okres urlopowy w czasie Bożonarodzeniowym i Sylwestrowym, by korzystać z zimowego, górskiego klimatu i możliwości pojeżdżenia na nartach lub przywitania Nowego Roku na stokach. Śnieg, słoneczne promienie i wierzchołki gór są doskonałym miejscem na spędzenie sylwestra z dziećmi.


Osoby, które wybierają się na Sylwestra w górach powinny wcześniej zamówić sobie nocleg. Atrakcyjne zakopiańskie hotele w centrum miasta, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe mają rezerwacje kilka miesięcy wcześniej. Coraz bardziej popularne są górskie agrowczasy. Zależnie od sytuacji finansowej można spędzić Sylwestra w popularnych bądź mniej obleganych miejscowościach – w Bukowinie Tatrzańskiej, Szczyrku, Szklarskiej Porębie, korzystając z tanich noclegów w Zakopanem. Oferty sylwestrowe w górach są w różnych cenach. Mowa tu o zakwaterowaniu oraz kompleksowym zorganizowaniu pobytu. Dodatkowymi dostępnymi atrakcjami są: kuligi, możliwość upieczenia barana, skorzystania z tańców góralskich, obejrzenia fajerwerków albo skiringu. Ważne jest to, by dobrze wypocząć. Górski sylwester ma pozostawić moc niezapomnianych wrażeń, które na długi czas zapadną w pamięć. 

Zobacz więcej aktualności