sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Beskidy zapraszają na Sylwestra
2014-12-23Beskidzkim góralom nie brakuje powodów do szczęścia.


W górach panują zimowe warunki, a w hotelach i pensjonatach jest już wielu turystów. 


Wisła i Szczyrk dysponują jedynie pojedynczymi wolnymi miejscami. Szczyrk jest prawie pełen, możliwość znalezienia wolnych miejsc jest prawie niemożliwa. Turystom zdarzają wprawdzie sytuacje losowe związane np. z chorobą , powodują one rezygnację z rezerwacji, ale te wolne miejsca są bardzo szybko zajmowane. Kurort udostępnił już korzystanie z wyciągów narciarskich. Trasy charakteryzują się dobrymi warunkami.


Wiele atrakcyjnych cenowo niespodzianek szykują turystom górale. Najtańszym sposobem przywitania Nowego Roku 2015 będą zabawy organizowane na świeżym powietrzu. Taką zabawę zaplanowała Wisła, Szczyrk również zaprasza na wspólną zabawę do amfiteatru. 
Ośrodki Siglany, Nowa Osada oraz Soszów z Wisły zachęcają do przywitania Nowego Roku na nartach. Stoki pokrywa 40-60 cm pokrywa śniegowa. 
Kubalonka planuje zorganizowanie zabawy sylwestrowej w takt góralskiej muzyki oraz zchęca do skorzystania z kuligu z pochodniami. Płatność to kwota 190 zł od osoby, 250 zł kosztuje zabawa stylizowana na lata trzydzieste ubiegłego wieku, którą organizują Apartamenty Parkowe ze Szczyrku.


Zamożniejszym osobom proponujemy spędzenie tej wyjątkowej nocy na zabawie, którą organizuje hotel Meta ze Szczyrku, koszt od pary to kwota 900 zł. Zabawa w Czarnym Groniu w Rzykach kosztuje 990 zł, a w hotelu Gołębiewski z Wisły trzeba zapłacić 1300 zł. Podobnie cenowo kształtuje się sytuacja w hotelu Klimczok ze Szczyrku. Hotel Belweder z Ustronia zaprasza na spędzenie ekskluzywnego balu sylwestrowego podczas trzydniowego pobytu w hotelowym apartamencie w kwocie 3650 zł za dwie osoby.
Pracownicy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego proszą o zachowanie rozwagi i nie wybieranie się w noc sylwestrową w beskidzkie góry. Góry charakteryzują się mocno utrudnionymi warunkami turystycznymi, padający śnieg i silny wiatr bardzo przeszkadzają i łatwo jest się zgubić na trasie.
Zobacz więcej aktualności