sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Ceny za sylwester w górach
2014-10-01

Choć Sylwester w górach to marzenie wielu z nas, sporo osób rezygnuje z takiej możliwości spędzenia ostatniej nocy w roku, w obawie przed zbyt dużymi kosztami. Jeśli jednak z odpowiednim wyprzedzeniem rozejrzymy się za sylwestrowym noclegiem w górach, a być może poszukamy jakiejś promocji, to z całą pewnością uda nam się znaleźć coś w przyzwoitej cenie.


Górskie ośrodki, pensjonaty, hotele i pokoje gościnne rozpoczynają zapraszać turystów na sylwestra właściwe tuż po zakończeniu sezonu letniego. Kiedy turyści żegnają się z polskimi górami i wracają do szkół i pracy, wówczas górale przygotowują swoje sylwestrowe oferty. Zanim jednak podejmiemy decyzję o witaniu Nowego Roku na południu Polski, musimy zastanowić się, gdzie będziemy się lepiej bawić. Czy wolimy popularne turystycznie miejscowości, jak Karpacz, Szklarska Poręba, czy Zakopane? Mniejsze i urokliwe miasteczka i wsie, jak Poronin, Ząb, Białka Tatrzańska, czy Kościelisko? A może mamy ochotę na czas spędzony w dzikich Bieszczadach? Kiedy podejmiemy już decyzję o miejscu, wówczas możemy zasiąść przed komputerem. Dziś wymarzone miejsce zdecydowanie najlepiej wybierać za pośrednictwem internetu. To także najłatwiejszy sposób, aby znaleźć cenowe okazje. Przygotować się należy na to, że większość miejsc zastrzega sobie przynajmniej czterodniowy pobyt turystów w okresie sylwestrowo-noworocznym. To wszystko po to, aby jak najdłużej móc zatrzymać u siebie turystów. Te kilkudniowe pobyty obfitują jednak w moc atrakcji. Oprócz tych turystyczno-krajoznawczych, nie brakuje też wspólnych zabaw, kuligów, konkursów dla najmłodszych. Tak aby nikt nie odczuwał nudy.


Co wpływa na cenę sylwestrowego pobytu w górach? Na pewno miejsce, które wybieramy (zdecydowanie droższe są znane i popularne miejscowości), atrakcje przygotowane dla turystów w ramach ich pobytu (dodatkowo zapłacimy za zabawy dla dzieci w wykonaniu profesjonalnych animatorów, czy kulig z pochodniami), posiłki (jeśli zdecydujemy się pełne wyżywienie, wówczas cena wzrośnie, niektórzy decydują się tylko na obiadokolacje, zwłaszcza, gdy cały dzień chcemy spędzić w plenerze). Na cenę wpłynie też liczba dni. I tu trzeba uważać – czasami dłuższe pobyty są tańsze. Promocje obejmują czasami turnusy od świąt Bożego Narodzenia aż do Sylwestra.


Ile zatem zapłacimy za Sylwester w górach. Ceny wahają się od 199 złotych do nawet trzech tysięcy. Za czterodniowy pobyt w niewielkiej miejscowości możemy zapłacić już 250 złotych, jeśli pobyt ten wykupimy już we wrześniu. Za ekskluzywny hotel zapłacimy jednak nawet 1000 złotych za osobę. Warto szukać promocji i zniżek, które udostępniają gospodarze pensjonatów i hoteli. Czasami są one bardzo atrakcyjne. Chcąc przyciągnąć jak największa liczbę turystów gospodarze obniżają ceny noclegu nawet od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Zobacz więcej aktualności