sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Zabawna i tania górska zabawa sylwestrowa
2015-02-13

Jakie miejsce wybrać na Sylwestra? Może wybrać się w góry?


Jak co roku każdy zastanawia się, gdzie zorganizować zabawę w tym wyjątkowym dniu. 
Na domówce, w klubie, na balu, a może gdzieś wyjechać? Trudno na coś się zdecydować.
Jak zawsze górskim sylwestrem interesuje się wiele osób. Górski sylwester jest zawsze wspaniały. Ale czy wystarczy finansów? Czy to jest tania opcja? Z tym bywa różnie. A czy tania, górska zabawa sylwestrowa jest w ogóle możliwa? Na pewno tak, a więc sprawdźmy to. Podrzucamy pomysły na zorganizowanie taniego, górskiego Sylwestra.
  • Gdzie zatrzymać się na nocleg
 W jakich cenach można wynająć pokój lub apartament? Z tym bywa rożnie. Już od 40/50 zł od jednej osoby za dobę. Jednakże takie oferty właściciele chcą wynajmować na dłuższy okres. A więc my proponujemy wybrać się na wyjazd 3 dniowy.
  • Jeśli to ma być tani górski sylwester to poniesione wydatki muszą być dzielone
Przy planowaniu nocy sylwestrowej przede wszystkim trzeba uwzględnić dobre towarzystwo.
Jest to istotne, ponieważ ten niezwykły czas najlepiej jest spędzić z bliskimi osobami, może to mieć również pozytywny wpływ na nasze finanse. Bo przecież zależy nam na tym, aby było niedrogo. Górski sylwester nie musi być kosztowny, należy przede wszystkim zdecydować się na odpowiedni nocleg zgodnie z naszymi możliwościami finansowymi. Przy wyborze opcji grupowej poniesiony koszt znacznie się obniży. Wynajęcie pokoju wieloosobowego nie będzie kłopotliwe, w przypadku gdy na górskiego sylwestra wybierzemy się w grupie zaprzyjaźnionych osób.
  • Jak dojechać w góry na Sylwestra?
Jeśli nie zważamy na koszty, możemy dojechać samodzielnie samochodem. Swoboda gwarantowana. Można jednak pojechać autem wspólnie ze znajomymi i razem opłacić koszt benzyny. 
Jednak my stawiamy na całkiem tani dojazd. Na górski sylwester można przecież dojechać pociągiem albo autobusem. Wówczas koszt nie powinien być zbyt wysoki. Odważne osoby mogą dojechać na miejsce „stopem”.
  • Podczas górskiego sylwestra organizacja balu nie jest konieczna
Czy bal podczas górskiego sylwestra jest niezbędny? Otóż wcale nie. Wystarczająca będzie grupa przyjaciół i dobre pomysły. Każdy przecież samodzielnie może zająć się organizacją udanej zabawy. Można wybrać się na uroczy kulig, a górska przyroda spotęguje to wrażenie i z pewnością jeszcze długo będziemy go wspominać.
  • W co się ubrać w wieczór sylwestrowy
Trzymając się reguły obcinania kosztów - wybieramy tańszy nocleg, rezygnujemy z balu sylwestrowego, więc idąc dalej tym tropem oszczędzamy również na naszym stroju. Drogie sukienki nie będą potrzebne, garnitury również. Trzeba mieć jedynie ciepłą czapkę, rękawice, zimowe buty – a to już każdy posiada.


 


Wszystko ładnie się układa w jedną całość
Już wiadomo jaki wybrać nocleg, jak dojechać, nie idziemy na bal sylwestrowy, nie kupujemy drogiego stroju – a wybieramy opcję bliższego przebywania z przyrodą. Przecież taki sylwester ma swój urok, bo jest spędzany wśród górskich szczytów. Dleaego trzeba korzystać z tych walorów i pomyśleć o zorganizowaniu kuligu, ogniska.


O sfinansowaniu wyjazdu można pomyśleć już dużo wcześniej i uzgodnić z najbliższymi osobami prezenty bożonarodzeniowe w postaci pieniężnej.


Oprócz tego można produkty spożywcze kupić wspólnie z przyjaciółmi, wówczas ominie nas sytuacja powtórzonych niepotrzebnie sprawunków, a zaopatrzymy się we wszystko co będzie nam potrzebne.


Podsumowując - organizacja Sylwestra górskiego może być tania, wystarczy wcześniej wszystko dobrze przemysleć, a wyjazd z pewnością się uda.

Zobacz więcej aktualności