sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Pomysły na Sylwestra z ostatniej chwili
2015-01-23

Na Nowy Rok nie musicie czekać oglądając telewizję.


Jeżeli nie macie planów na sylwestrową imprezę to jeszcze nie jest tak źle. Przedstawiamy Wam ciekawe propozycje, na dodatek darmowe.


Wszystkim osobom, które pragną przywitać Nowy Rok na wolnym powietrzu przy muzyce granej na żywo proponujemy Krynicę-Zdrój, tutaj wystąpi grupa Freshback. Szczawnica również organizuje występ zespołu Ephemeral, a przed godziną 24 grupy Słowiany. Nowy Sącz proponuje posłuchanie muzyki mechanicznej i wystrzały fajerwerków. Również Limanowa szykuje przywitanie Nowego Roku w towarzystwie DJ.


Miłośnikom wspinaczki górskiej, osobom, które nie boją się mrozu, proponujemy inicjatywę Sylwester Ludzi Gór, zapraszamy na Jaworzynę Krynicką, tam o godzinie 22.30 przy schronisku odbędzie się Msza święta.


Sympatycy zimowego sportu powinni wybrać się do Chełmca na lodowisko, tutaj można pojeździć za darmo na łyżwach w godzinach od 20 do godziny 1.
Narciarzom i snowboardzistom proponujemy spędzenie Sylwestra na stoku. W ten sposób można powitać nadejście Nowego Roku na stacjach – Dwie Doliny Muszyna Wierchomla, Azoty w Krynicy-Zdrój oraz na Śnieżnicy niedaleko Limanowej. Wszystkie stacje narciarzom proponują zakup karnetów po promocyjnej cenie.

Zobacz więcej aktualności