sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Sylwester w górach
2014-07-31

 


Każdy, kto postanowi przedłużyć urlop i pozostanie w górach do Sylwestra również nie będzie narzekał. Ogromna różnorodność możliwości spędzenia czasu w tym wyjątkowym dniu pozwoli każdemu wybrać interesującą go ofertę. Chcąc spędzić tani Sylwester w górach warto już dziś zacząć szukać ofert, bo ilość chętnych jest ogromna. Do dyspozycji mamy szereg różnorodnych możliwości zróżnicowanych pod względem ceny i ilości atrakcji. Dla szukających spokoju doskonałym pomysłem może być wynajęcie kwatery w jednym z górskich pensjonatów i przywitanie Nowego RŚWIoku w gronie rodziny i przyjaciół. Miłośnicy białego szaleństwa na pewno ucieszą się z możliwości spędzenia tego jedynego dnia w roku na stoku narciarskim i uczestniczenia w imprezach plenerowych organizowanych przez stacje narciarskie.


Planując święta i Sylwestra w górskich miejscowościach koniecznie należy skorzystać z możliwości uczestniczenia w prawdziwym góralskim kuligu oraz tradycyjnym ognisku. Pęd powietrza na twarzy, górskie orzeźwiające powietrze, urzekające krajobrazy oraz cała otoczka wydarzenia to prawdziwa atrakcja tego regionu.


Moc wrażeń i dobrej zabawy gwarantowana, a przywiezione z urlopu wspomnienia na pewno na długo pozostaną w pamięci i zachęcą do ponownego odwiedzenia tatrzańskich miejscowości nie tylko w sezonie świątecznym.

Zobacz więcej aktualności