sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Krynica-Zdrój zaprasza na Sylwestra na Górę Parkową
2014-12-23

W sylwestrową noc Krynica-Zdrój szykuje wiele atrakcji dla dorosłych oraz dzieci.


Koleje linowe na górze Parkowej będą kursowały nieustannie w czasie sylwestrowej nocy. Na górze zaplanowano zabawę dla dzieci i osób dorosłych.


W okresie 27 grudzień do 4 styczeń 2015 (oprócz nocy sylwestrowej i Nowego Roku) na Górze Parkowej dla dzieci przygotowane będą liczne świąteczne atrakcje. Będzie można sfotografować się z reniferami – z Rudolfem i Nico, które przybyły z ośnieżonej Finlandii. Nie zabraknie oczywiście Mikołaja oraz jego elfów, Mikołaj będzie rozdawał małe podarunki. Zabawy będą się odbywały w godzinach od 10 do 18.


W dzień sylwestrowy dzieci zapraszamy na zabawę od rana, od godziny 11. Wszyscy będą mogli skorzystać z gier, zabaw, przebieranek oraz animacji, a o godzinie 12.00 (w dzień) nastąpi przywitanie Nowego Roku. Do góry poleci konfetti, nie zabraknie serpentyn i kolorowych balonów. Zabawę zaplanowano do godz. 14, dzieci nie płacą za wstęp.


O godzinie 20 rozpocznie się sylwestrowa zabawa dla dorosłych. Będzie możliwość potańczenia w takt muzyki na żywo i przywitania Nowego Roku 2015 w przyjaznej atmosferze. O godzinie 24 na niebie rozbłysną fajerwerki.


W dniu 31 grudnia kolejka na Górze Parkowej będzie kursowała w godzinach od 10 rano do godziny 5 rano w dniu 1 stycznia.


Kilka słów o Górze Parkowej. Jest szczytem o wysokości 742 m, należącym do Pasma Jaworzyny Beskidu Sądeckiego. Jest to ważny teren rekreacyjny, spacerowy i sportowy w mieście. Na górze znajduje się 60 h Parku Zdrojowego, w którym znajdują się liczne ścieżki spacerowe, altanki, ścieżki zdrowia i dwa szlaki turystyczne. Na Polanie Michasiowej można odpocząć.


Na górę przewozi kolejka linowo-terenowa zbudowana w 1937 r. Jest ona pierwszą na terenie Polski i najstarszą kolejką linowo-terenową. Na górze znajduje się punkt widokowy, są tu Rajskie Zjeżdżalnie, można coś zjeść w restauracji i skorzystać z wyciągu narciarskiego przystosowanego dla dzieci.

Zobacz więcej aktualności