sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Górski Sylwester w pensjonacie i hotelu
2014-12-16

O Sylwestrze w górach marzą chyba wszyscy, a że do sylwestra jest już coraz bliżej, należy więc szybko zdecydować, jak spędzimy tę noc sylwestrową 2014/15


W pensjonatach właściciele szykują liczne atrakcje przeznaczone dla gości. Jest wiele ofert, które obejmują wyjazdy łączące Święta Bożonarodzeniowe z Sylwestrem.


Wigilia w górach, niezwykły klimat górskich, białych wierchów i pierwszego świątecznego dnia w Boże Narodzenie wyskok na narciarskie stoki, coraz większa ilość osób decyduje się w ten właśnie sposób świętować. W pensjonatach i hotelach przygotowano bogaty zestaw propozycji przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną w taki niecodzienny sposób przeżyć te niezwykłe chwile. W pensjonatach urządza się wigilię, zasiada się przy wspólnym stole, razem śpiewa kolędy. A po kolacji wigilijnej wyjście na Pasterkę do pobliskiego kościółka.


Dla chętnych istnieje możliwość wypożyczenia narciarskiego sprzętu i pojeżdżenia na nartach, a na wielu stokach istnieje możliwość skorzystania z nauki jazdy z instruktorem, który osoby początkujące wprowadza w narciarski świat. Te usługi są dodatkowo płatne.


W ofercie znaleźć można organizację kuligu, ogniska, zbójnickiej dyskoteki, a w czasie nocy sylwestrowej pokazy fajerwerków. . Cennik pobytowy pensjonatów w sylwestrowym czasie nie jest zbyt wygórowany, można znaleźć oferty od 300 zł za trzy dni – niektóre pensjonaty doliczają odpłatność za zabawę sylwestrową.
W pensjonatch i hotelach jest możliwość łączenia pobytów świąteczno-sylwestrowych ze specjalnymi zniżkami.

Zobacz więcej aktualności