sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Karpacz zaprasza na Sylwestra
2014-12-09

Każdego roku zastanawiamy się, gdzie spędzić noc sylwestrową.


Może zorganizować domówkę, wybrać się do klubu, na bal sylwestrowy, a może wyjechać? Nie jest łatwo na coś się zdecydować. Tak jak każdego roku na górski sylwester decyduje się spora grupa osób. Nasuwa się kwestia, czy pobyt sylwestrowy w górach w roku 2014 jest dostępny dla wszystkich szczególnie pod względem cenowym. Sprawdźmy to. 
Ile zapłacimy za pobyt sylwestrowy w Zakopanem w roku 2014. Co dziwne istnieje jeszcze szansa na znalezienie sobie ciewawej oferty. A jak to wygląda cenowo. Najniższa cena to kwota 50 zł od osoby za pobyt w niezbyt luksusowym miejscu, do najwyższej kwoty 2500 zł.
A jak sprawa wygląda w kwestii Karpacza. Zależne to jest od wyboru miejsca, na które się zdecydujemy. 
Karpacz dysponuje jeszcze interesującymi ofertami na Sylwestra, niezbyt wygórowanymi cenowo. Można jeszcze odnaleźć propozycje wynajęcia pokoju w kwocie 40 zł od osoby za 1 noc. Ta oferta jest w pakiecie pobytu sylwestrowego, czyli pokój należy wynająć na parę dni. Rezerwacja miejsca tylko na jedną noc w sylwestra jest właściwie niemożliwa. Zazwyczaj bal sylwestrowy nie jest w cenie pobytu.
W sytuacji, gdy planujemy spędzić sylwestra w bardziej ekskluzywnym miejscu, np. w willi to trzeba wziąć pod uwagę, że cennik pobytowy będzie wyższy. Najniższą kwotą będzie 100 zł za osobę za 1 noc, do 400 zł.
Można również zdecydować się na Sylwestra w Karpaczu w formie pakietu. Wiąże się to z wcześniejszym przyjazdem do Karpacza kilka dni wcześniej przed Sylwestrem i przedłużeniem pobytu jeszcze przez parę dni w nowym roku. Cennik pobytowy jest zróżnicowany od 1000 zł do 4050 zł. Zależy to od tego, który hotel lub pensjonat wybierzemy.


Niestety górski sylwester w 2014 roku nie będzie zbyt tani. Lecz jak wiadomo noc sylwestrową obchodzi się tylko raz do roku. Dlatego warto już wcześniej uskładać parę złotych, by móc je wydać w ostatnią noc starego roku.

Zobacz więcej aktualności