sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Nietypowe pomysły na sylwestra w górach
2014-12-06

Wiadome jest, że sylwester w górach będzie biały, bo na pewno spadnie śnieg; z pewnością będzie smacznie, bo regionalne potrawy kuszą smakiem i zapachem; i z pewnością będzie wesoło, bo świetna zabawa jest gwarantowana.


Osoby ceniące wygodę wybierają się do pensjonatów i hoteli z basenem, jacuzzi oraz sauną. Jednak jest wiele osób, które pragną spędzić noc sylwestrową nietypowo. Przynudzeni pobytami w hotelach i apartamentach oczekują na nadejście Nowego Roku np. w schronisku górskim.


Kolorowe Krupówki każdego roku zapełniają się wielotysięcznym tłumem, który ze śmiechem, śpiewem, szampanem oraz gwarem jeszcze długo po północy świętuje. Tak Zakopane bawi się w sylwestra.


Noc sylwestrową można spędzić na nartach, w dyskotece pod chmurką, na ulicznych imprezach lub też wybierając się do karczmy na góralską zabawę. Polskie góry oferują bogatą ofertę sylwestrową w przystępnych cenach.
Atuty górskiego sylwestra to korzystna cenowo oferta, duża baza noclegowa i cudowny zimowy nastrój. A więc bawcie się dobrze.

Zobacz więcej aktualności