sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Gdzie na sylwestra w górach ?
2014-12-06

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Aby ta noc była wyjątkowa trzeba się do niej dobrze przygotować.


Pobyt w ciekawym miejscu może zapewnić udaną zabawę sylwestrową.


Dokąd pojechać na tegorocznego Sylwestra – najlepiej w góry.
Dlaczego wybieramy góry na Sylwestra? - ponieważ przyciągają niezwykłym urokiem i panującym tu nastrojem. Tony góralskiej muzyki łatwo wpadają w ucho i każdemu od razu chce się tańczyć. Miejscowe potrawy pięknie pachną i wspaniale smakują. Góry to wymarzone miejsce na imprezę do samego ranka.


Pobyt sylwestrowy w górach wcale nie musi być kosztowny. Można wynająć domek lub zamieszkać na kwaterze prywatnej i w ten sposób pobyt może okazać się całkiem tani, w szczególności jeśli wyjeżdżamy dużą grupą osób. Korzystne jest wcześniejsze zarezerwowanie sobie upatrzonego miejsca.


Na wymagająch turystów czekają wspaniałe hotele, oferujące pożegnanie starego roku na sylwestrowym balu.


Niektóre osoby spędzą sylwestra u podnóża górskiego, inne dosłownie w samym sercu gór. Zwolennicy uprawiania sportów na śniegu też znajdą coś dla siebie. Na niektórych stokach można spędzić cały sylwestrowy wieczór i noc. Zjazdy na zboczach są dobrze przygotowane i są bezpieczne. 
Również w schronisku można pobawić się na zabawie sylwestrowej. Trzeba jednakże być ostrożnym, ponieważ pogoda w zimę w górach może być bardzo niekorzystna. Czasami istnieje możliwość zejścia lawiny. Na dodatek w zimie wcześniej się ściemnia, co może znacznie utrudniać poruszanie się i rozeznanie terenowe. Pracownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego już wiele razy musieli interweniować podczas nocy sylwestrowej. Jeśli dojście na zabawę w schronisku wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem, to należy zaniechać dalszej wędrówki. Miejscowości położone w górach zaoferują inne propozycje sylwestowe, dlatego więc nie ryzykujmy idąc w dalszą drogę.


Pamiętajmy o własnym bezpieczeństwie i innych, a Sylwester 2014/2015 na pewno będzie udany. Wcześniej zaplanowany pobyt sylwestrowy może spełnić nasze oczekiwania pobytowe i finansowe. Sposobów na udane spędzenie sylwestra w górach jest wiele, ale najważniejszym kryterium oceny jest naturalnie zwyczajnie miło spędzony czas, a więc życzymy dobrej zabawy.

Zobacz więcej aktualności