sylwester w górach

Wyszukiwarka:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Region:
Kontakt z adminem:

94/ 720 38 90
608 769 913

Dodaj obiekt

sylwester w gorach

sylwester w gorach


sylwester w gorach

Tani Sylwester w górach
2014-12-06

Do nocy sylwestrowej jest jeszcze trochę czasu.


Niektórzy już wiedzą dokąd się wybiorą, ale są także osoby niezdecydowane, które nie mają jeszcze planów sylwestrowych. Nasze zasoby pieniężne bywają ograniczone i nie mamy zbyt dużych funduszy do wydania. Przedstawiamy więc kilka propozycji jak spędzić przyjemnie i tanio noc sylwestrową:

- Osobom, które mieszkają na południu Polski proponujemy wyjazd w góry.
- Osobom, które zostają w domu proponujemy zorganizowanie domówki. Zaproś przyjaciół, w miłym gronie przywitacie Nowy Rok.
- Przebierzcie się na sylwestra. Osobom, które lubią bawić się z odrobiną fantazji proponujemy bal przebierańców. Mogą to być stroje własnego wykonania lub pożyczone z wypożyczalni. W przebraniach czeka was dobra, wesoła zabawa.
- W poszukiwaniu tanich ofert proponujemy przeglądanie serwisów zakupów grupowych. Można tu znaleźć tańsze oferty z ciekawymi propozycjami.
- Tani sylwester dla wszystkich jest organizowany na rynkach miast. Są to imprezy z ciekawym programem artystycznym, licznymi koncertami, konkursami, na które przybywają tłumy osób.
- Niektóre kluby i restauracje nie pobierają opłaty za wejście do lokalu po godzinie 24. Po północy mogą wpuszczać bez biletu. Można więc najpierw pobawić się na rynku, obejrzeć pokazy sztucznych ogni, a następnie udać się na zabawę klubową.
- Osobom, które lubią oglądać dobre filmy, proponujemy wybranie się do kina. W niektórych kinach organizowane są na sylwestra sesje filmowe.
- Sylwestra można spędzić w gronie sąsiadów. Około godziny 23 można spotkać się na korytarzu i odliczać czas, który został do północy.
- Koleje organizują noc sylwestrową w pociągu, z jedzeniem, muzyką i tańcami.
- Na sylwestra można zarezerwować sobie czas dla ukochanej osoby i z nią spędzić ten wieczór.

Zobacz więcej aktualności